בגרות בגדול

אנחנו ב"רועי קריב" מאמינים כי ההנאה מהלימודים וההצלחה בהם שזורים זה בזה, ולכן אנו בונים עבורכם משלימי ומשפרי הבגרויות, סביבת לימודים נוחה, נעימה והכי חשוב תפורה למידותיכם. מסלולי הלימודים השונים שלנו המאפשרים גם לימוד פרטני וגם לימוד בקבוצות קטנות, נותנים לנו ולכם לתפור תוכנית לימודים המתאימה גם לכל האילוצים הנוספים בחייכם, עבודה, שירות צבאי והכי חשוב לקצב ההתקדמות האישי שלכם!

 

השלמת בגרויות היא שלב חשוב ומשמעותי אם למטרת לימודים אקדמיים ואם למטרות אחרות.

ב"רועי קריב" מודעים לעובדה שעבור רבים מבוגרי בתי הספר חזרה לספסל הלימודים קשה מאוד, אם זה בגלל חוויות לימודים פחות נעימות ואם זה אפילו רק כי עברו כמה שנים מאז ישבתם ל"חרוש" לבחינות הבגרות. אצלנו תלמדו בדיוק את כמות השעות שתמקסם את התוצאות שלכם, קצב ההתקדמות שלכם בחומר לא ייקבע על ידי כמות השעות המוכתבת מראש אלא לפי הצורך האישי שלכם.

היתרונות שלנו:

  • ניסיון רב שנים בהגשה לבחינות הבגרות. ברועי קריב מגישים לבחינות הבגרות כבר 19 שנים.

  • בעזרת הניסיון רב השנים בהגשה לבחינות הבגרות, למדנו למקסם את התוצאות גם בזמן למידה קצר, כך שגם אם חיידק הלימודים נכנס למערכת שלכם זמן קצר לפני בחינות הבגרות, עם קצת מאמץ נכין אתכם לבגרות גם בתקופה קצרה מאוד.

  • ליווי אישי וצמוד מהרגע הראשון ועד הממוצע המיוחל – אצלנו ממשיכים ללוות אתכם לכל אורך הדרך מפגישת הייעוץ הראשונה ועד הבגרות האחרונה.

  • אין התחייבות- אצלנו משלמים על מה שלומדים. החלטתם לשנות כיוון באמצע הדרך, נבצר מכם להמשיך בלימודים? אין בעיה, אתם לא מחוייבים לתשלום על כל היקף הלימודים, אלא רק על השיעורים שלמדתם בפועל.

  • תופרים חליפה לפי מידה, אצלנו שעות הלימוד והיקפן מותאמות לאילוצים שלכם!

 

 

הצוות שלנו ישמח לענות לשאלות ולתאם פגישת היכרות.
ניתן להתקשר לטלפון: 03-6025852

 

 

 

לחוויה לימודית ושיפור הישגים

03-6025852

צרו איתנו קשר

אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואחד מנציגי השירות יחזור אליכם בהקדם האפשרי
(*)

(*)

Invalid Input

icon-psicho

המסלולים שלנו
הפסיכומטרי - מתאים לך להצליח הלמודיה - לחטיבה הצעירה שיעורים פרטיים הצוות בגרות בגדול - שיפור בגרויות התוכנית להגשמה עצמית - לבחינות בגרות