אודותינו

מי אנחנו

המרכז להוראה פרטית "רועי קריב" הוקם ב-1998 ביוזמתו של רועי קריב, עורך דין, בוגר תואר ראשון במשפטים ובחטיבה מורחבת בניהול מאוניברסיטת תל אביב ובוגר תואר שני בהצטיינות יתרה בתכנית "תקשורת פוליטית למנהלים" של אוניברסיטת תל אביב. 

המרכז שוכן בצפון ת"א במרכז הייטק חדשני ומתקדם המציע שפע של חומרי לימוד וכיתות "חכמות", המאובזרות בעזרים טכנולוגיים מתקדמים. המרכז שלנו מציע מגוון אפיקי לימוד הכוללים: לימודיה לחטיבה הצעירה, שיעורים פרטיים ומרתונים לחטיבה העליונה, בגרות בגדול – שיפור והשלמת בגרויות במבנה של שיעורים פרטיים, התכנית להגשמה עצמית (תיכון אקסטרני ייחודי), קורס הכנה למבחן אמי"ר/ם וקורס פסיכומטרי בשיטת "רועי קריב". 

ייחודו של המרכז מתבטא בצוות הוראה מיומן ואנרגטי המעורה בתוכניות הלימוד השונות והמקפיד להעניק לתלמידים יחס אישי אווירה ביתית ותומכת. המרכז מתאים תוכנית לימודים אישית לכל תלמיד על פי צרכיו. השעורים ניתנים בקבוצות קטנות או ביחידים על פי רצון התלמיד. צוות המרכז מקפיד על זמינות ועל יכולת היערכות מהירה לקיום שיעורים בכל מקצועות הלימוד ובהתראה מידית. לפני הבחינות השונות מקיים המרכז ימי לימוד מרוכזים ("מרתונים") שמטרתם לאמן את התלמידים באופן מיטבי על מנת למקסם את יכולתם להצלחה. 

אנחנו מזמינים אתכם לחווית לימודים שונה ומרעננת עם אוירה תומכת ואוזן קשבת.
 ב"רועי קריב" החינוך הוא עם חיוך, יחד נשרטט את השביל להצלחה.

רועי קריב - מנכ"ל

"לא פעם תהיתי אם המסלול בו בחרתי לעסוק הנו המתאים לי ביותר. מרגע לרגע אין בליבי כל היסוס כי תחום החינוך הינו היעוד שלי. כל שנה אומר אני לתלמידי כי אילו שיניתי בהם דבר, כאילו לא הייתי שם.."

ואין כמו משפט מוטו זה כדי להמחיש למי שאינו מכיר את פעילותו של המרכז, מהי ייחודיותו. צוות המרכז מורכב ממורים שאינם רוצים להיות עוד מורה שבדרך אלא מורי דרך, כלומר מורים שייזכרו בלב התלמידים גם אחרי שיסיימו את בחינות הבגרות.

ניסיוני בהוראת מקצועות שונים עוד כמורה יחיד הוביל אותי למסקנה כי עליי להקים מרכז למידה שוקק חיים בו יילמדו כל מקצועות הלימוד, והכל השיטה השונה מזו הקיימת במערכת הקונבנציונלית. לשם כך נבחר באופן דקדקני צוות מצומצם יחסית של מורים שהשקפת עולמם זהה לזו שלי.
צוות מורי המרכז מורכב מאנשים איכותיים אשר שותפים עמי לרעיון לפיו תלמיד מאושר, הוא תלמיד, שמאמין ביכולתיו ומצליח למצותן. אמנם אי אפשר להבטיח לאיש ניצחון במלחמה, אולם אפשר להבטיח כי כל תלמידנו יהיו ראויים לניצחון.