אודות המרכז

מי אנחנו?

המרכז להוראה פרטית "רועי קריב בע"מ" הוקם ב-1998 ביוזמתו של רועי קריב, עורך דין, בוגר תואר ראשון במשפטים ובחטיבה מורחבת בניהול מאוניברסיטת תל אביב ובוגר תואר שני בהצטיינות יתרה בתכנית "תקשורת פוליטית למנהלים" של אוניברסיטת תל אביב, בוגר קורס מנטורים וקורס גישור.

אייקון של גביע זכייה

מה אנחנו מציעים?

המרכז שוכן בצפון ת"א במרכז הייטק חדשני ומתקדם המציע שפע של חומרי לימוד וכיתות "חכמות", המאובזרות בעזרים טכנולוגיים מתקדמים. המרכז שלנו מציע מגוון אפיקי לימוד הכוללים: שיעורים פרטיים לחטיבה הצעירה, שיעורים פרטיים ומרתונים לחטיבה העליונה, השער לאקדמיה – שיפור והשלמת בגרויות במבנה של שיעורים פרטיים, תיכון בוקר פרטי (ט'-יב'), קורס הכנה למבחן אמי"ר/ם וקורס פסיכומטרי בשיטת "רועי קריב".

אייקון של בית ספר

הייחודיות שלנו

ייחודו של המרכז מתבטא בנבחרת הוראה מיומנת ואנרגטית המעורה בתוכניות הלימוד השונות והמקפיד להעניק לתלמידים יחס אישי ואווירה ביתית ותומכת. המרכז מתאים תוכנית לימודים אישית לכל תלמיד על פי צרכיו. השעורים ניתנים בקבוצות קטנות או ביחידים על פי רצון התלמיד.
נבחרת המרכז מקפידה על זמינות ועל יכולת היערכות מהירה לקיום שיעורים בכל מקצועות הלימוד ובהתראה מידית. לפני הבחינות השונות מקיים המרכז ימי לימוד מרוכזים ("מרתונים") שמטרתם לאמן את התלמידים באופן מיטבי על מנת למקסם את יכולתם להצלחה.

אייקון של שני עפרונות

מנכ״ל המרכז

ניסיוני בהוראת מקצועות שונים עוד כמורה יחיד הוביל אותי למסקנה כי עליי להקים מרכז למידה שוקק חיים בו יילמדו כל מקצועות הלימוד, והכל השיטה שונה מזו הקיימת במערכת הקונבנציונלית.
לשם כך נבחר באופן דקדקני צוות מצומצם יחסית של מורים שהשקפת עולמם זהה לזו שלי.
צוות מורי המרכז מורכב מאנשים איכותיים אשר שותפים עמי לרעיון לפיו תלמיד מאושר, הוא תלמיד, שמאמין ביכולותיו ומצליח למצותן. אמנם אי אפשר להבטיח לאיש ניצחון במלחמה, אולם אפשר להבטיח כי כל תלמידנו יהיו ראויים לניצחון.

אייקון של שלוש סיכות נעיצה

רוצים לקבל עוד מידע? צוות המזכירות שלנו ישמח לענות!

בודק...