מסלולי לימוד

אייקון של בית ספר

תיכון פרטי

התיכון שלנו מהווה כתובת איכותית למקסום הישגים הלימודיים והאישיים של כל תלמיד. ייחודו של המסלול האקסטרני במרכז להוראה פרטית "רועי קריב בע"מ" מתבטא בתפירת תכנית המותאמת אישית לכל תלמיד על פי צרכיו, ובלמידה ממוקדת מטרה הנעשית אחד על אחד או בקבוצות קטנות: לפי צרכיו של התלמיד לצד תכנית ערכיים חינוכיים הקיימים בתיכון כמו טיול שנתי, מסע ישראלי, מסע לפולין ומשלחת לספרד בעקבות גירוש יהדות ספרד.
התכנית מתאימה לתלמידים בכיתות ט'-י"ב.

אייקון של שני עפרונות

שיעורים פרטיים

המרכז שלנו מתמחה זה שנים רבות במתן שעורים פרטיים בכל מקצועות הלמוד באופן פרטני (אחד על אחד) ובקבוצות.
צוות המורים שלנו מעורה בתוכניות הלימוד של בתי הספר השונים ומסוגל לספק מענה מיידי לצרכי התלמידים.
עבורכם, תלמידי כיתות א' – יב', הכנו תכנית מיוחדת במינה, במסגרתה מציע המרכז מערכת שלמה של שיעורים פרטיים ומשותפים במגוון עשיר של כל מקצועות הלמוד:
מתמטיקה (בכל הרמות), אנגלית (בכל הרמות), לשון, היסטוריה, אזרחות, ספרות, חיבור, תנ"ך, כימיה, פיזיקה, מדעי החברה, מדעים, גיאוגרפיה, מחשבים וערבית.

אייקון של מחדד

השלמת בגרויות

אצלנו ניתן להשלים ולשפר בגרויות בכל מקצועות הלימוד! המרכז מציע אפשרויות ללימוד פרטני או לימוד בקבוצות קטנות. הייחוד שלנו הוא לתפור תוכנית לימודים המותאמת לכל האילוצים הנוספים בחייכם והכי חשוב לקצב ההתקדמות האישי שלכם!

במרכז להוראה פרטית "רועי קריב בע"מ" מודעים לעובדה שעבור רבים מבוגרי בתי הספר חזרה לספסל הלימודים אינה קלה.  קצב ההתקדמות שלכם בחומר לא ייקבע על ידי כמות השעות המוכתבת מראש אלא לפי הצורך האישי שלכם, על מנת למקסם את ההישגים שלכם.

אייקון של שני סרגלים

פסיכומטרי

הניסיון שצברנו בהכנה לבחינה הפסיכומטרית, עזר לנו לבנות עבור תלמידינו קורס עם מאפיינים ייחודיים, תוך הבנה של הצרכים האישיים של כל תלמיד על מנת למקסם את היכולות והפוטינציאל שלו.

אייקון של שתי מחברות ספירלה

מרתונים

לקראת מבחנים, מתכונות ובגרויות נערכים במרכז מרתונים. מרתונים הם קבוצות לימוד שבהם לומדים את החומר לבחינה מ -א' ועד ת'. המרתונים מתקיימים מספר ימים לקראת הבחינה וכוללים לימוד וחזרה על החומר.

אייקון של מחק

קורס אמי"ר

קורס ההכנה למבחן אמי"ר / אמיר"ם במרכז שלנו מציע לכם את האפשרות להגיע לרמת "פטור" מקורסי אנגלית במהלך הלימודים האקדמיים. בקורס לומדים בשיטות הייחודיות למרכז, בקבוצות קטנות או באופן פרטני.

בודק...